Kontakt

MASZ PYTANIE? JESTEŚ ZAINTERESOWANA(Y) WSPÓŁPRACĄ?

Od ponad 10 lat szkolimy specjalistów w branży animacji czasu wolnego, a nasi kursanci ocenili nasze usługi na 4.9/5.0 Pomogliśmy już ponad 26 tyś osobom ukończyć kurs, zacząć przygodę z animacją oraz dostać pracę marzeń. Wypracowaliśmy siatkę doskonałych miejsc do pracy zarówno w Polsce jak i za granicą.

BIURO
Agnieszka Stokłosa

 

MANAGEMENT
Patrycja Litwicka-Grześkowiak

+48 517 350 819

MANAGER
Patrycja Litwicka-Grześkowiak

ceoanimator@gmail.com

SZKOLENIA ONLINE
Mikołaj Ulikowski

mikolaj.ulikowski@onet.pl

REKRUTACJA
Monika Pąsiek, Julia Tchórzewska

rekrutacja.animatorcenter@gmail.com

10 LAT DOŚWIADCZENIA

Co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie plus wysoka jakość naszych kursów. Przeszkoliliśmy ponad 26 tyś kursantów, a nasza średnia ocena usług to 4,9 na 5.0

SPECJALIŚCI

Team AnimatorCenter składa się z pasjonatów animacji, którzy zdobywali swoje doświadczenie latami zarówno w Polsce jak i za granicą. Każdy kurs prowadzi wykwalifikowany specjalista danego obszaru animacji.

INNOWACYJNOŚĆ

Wielką wagę przykładamy do nowości. Stale śledzimy zmieniające się trendy na rynku i dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych kursantów.

Chcesz o coś zapytać?

Nie krępuj się!

*Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na zadane pytanie/a oraz ich archiwizacji przez Dane firmy Animatorcenter LTD. Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie, jednak jej cofnięcie z nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu odwołania zgody należy napisać prośbę na adres email: Proszę podać e-mail

DANE FIRMY

ANIMATORCENTER LTD
Address: 63/66 Hatton Garden, Fifth Floor, Suite 23, EC1N 8LE
London, United Kingdom

NR KONTA BANKOWEGO

72 1020 1026 3741 0000 0003 4591