Aqua animator-Certyfikowany kurs On-line

Interesujesz się zabawą?
Pracujesz w sali zabaw, przedszkolu lub masz dzieci w wieku 3-12 lat?

Licencja na dobrą zabawę

Od dawna wiadomo, że dobrze zorganizowany czas wolny to szczęśliwe i zadowolone dziecko, a także spokojny rodzic.

Niegdyś wystarczyła guma do gry czy kilka kamieni by zająć dzieci. Dziś w epoce internetu, tabletów i telefonów zanika umiejętność spędzania czasu wolnego we właściwy sposób. Jednocześnie ogromnie wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów trudniących się zawodem animatora zabaw dziecięcych – osoby posiadające odpowiednie umiejętności i kwalifikacje gwarantujące udaną zabawę. Trudno sobie dziś wyobrazić dobrą zabawę bez znajomości hitów mini disco, bez kolorowej chusty czy szeregu gier i zabaw integrujących grupę.
Dlatego Stworzyliśmy dla Ciebie: Kurs Animatora Zabaw Dziecięcych, który pozwoli ci zorientować się w podstawach wiedzy z zakresu animacji oraz wdrożyć najlepsze sprawdzone przez ekspertów gry i zabawy do Twojego programu. Dodatkowo dowiesz się jakie układy taneczne pokochają zarówno młodsze dzieci jak i starszaki oraz otrzymasz licencję na „dobrą zabawę” potwierdzoną certyfikatem, dzięki temu zyskasz Nowy Zawód.

Program szkolenia

Zapisz się na kurs

47,00 

Co zyskujesz?

Jak to działa?

Zarejestruj się

Aby skorzystać z naszych kursów musisz założyć konto kursanta. Możesz zrobić to kupując kurs. Wszystkie informacje odnośnie Twojego konta znajdują się w prawym górnym rogu ekranu 

Wybierz kurs

Z listy kursów wybierz ten, który Cię interesuje i zakup go, po dokonaniu płatności lub w przypadku przelewu tradycyjnego po zaksięgowaniu jej na naszym koncie, uzyskasz dostęp do kursu.

Możesz korzystać

Odśwież stronę – jeśli zapłaciłaś ekspresowym przelewem, kurs / webinar będzie dostępny w panelu klienta – po lewej stronie.
Odszukaj zakładkę MOJE KURSY. Możesz zacząć!
W przypadku przelewu zwykłego – po zaksięgowaniu płatności dostaniesz maila że zamówienie jest zrealizowane. Zaloguj się do panelu KURSANTA i postępuj jak wyżej.

Opinie uczestników kursu

0(0 Ratings)

Nasza firma przeszkoliła już ponad 25 tyś. animatorów!

Polecam szkolenia w Animator - szkolimy Zawodowców. Profesjonalne przygotowanie, materiały łatwo przyswajalne. Wszystko dobrze wytłumaczone i pokazane. Pewnie jeszcze tu wrócę.
Kamila Czulińska
uczestniczka szkolenia
Polecam firmę! W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i na świecie postanowiłam odnowić swoje umiejętności i ze swoją ofertą szkoleń online przyszła firma Animato! Super opcja z filmikami na Youtubie! Zawsze można do nich wrócić. Wszystko wytłumaczone w fajny, jasny sposób. Dodatkowo są bonusy - darmowe lekcje, pdf-y i info o targach dla animaorów.
Patrycja Zielińska - Płusa
uczestniczka szkolenia
Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, które zostały zaprezentowane podczas kursu. Kreatywność, pomysłowość i pasja, tak można opisać załogę :Animator - szkolimy zawooówców" Dziękuję za wiedzę i gorąco polecam każdemu.
Katarzyna Sęk
uczestniczka szkolenia

Dlaczego warto?

 1. Otrzymujesz rejestrowany certyfikat w języku polskim
  oraz angielskim.

 2. Uczysz się od ekspertów z 10 letnim doświadczeniem w branży

 3. Po ukończeniu kursu możesz zacząć pracować na eventach, w hotelach, resortach na całym świecie!

 4. Uczysz się w swoim tempie.

 5. Dostajesz dożywotni dostęp do materiałów online.

 6. Zdobywasz nowe umiejętności bez wychodzenia z domu!

 7. Otrzymujesz gwarancję jakości – nasi kursanci ocenili
  kurs 4,9 na 5.0

Nasz certyfikat

Strefa studenta

Tutaj zalogujesz się do swojego konta lub je utworzysz.
Po opłaceniu kursu będzie dostępny na koncie student (moje kursy).