Animator zabaw dziecięcych-Certyfikowany Kurs On-line

Chcesz zarabiać bawiąc się ? Chcesz zdobyć licencję na ” dobrą zabawę ” bez wychodzenia z domu? 
Pracujesz w sali zabaw, przedszkolu lub jesteś animatorem? Zdobądź wiedzę i certyfikat ANIMATORA ZABAW DZIECIĘCYCH

Licencja na dobrą zabawę

Od dawna wiadomo, że dobrze zorganizowany czas wolny to szczęśliwe i zadowolone dziecko, a także spokojny rodzic.

Niegdyś wystarczyła guma do gry czy kilka kamieni by zająć dzieci. Dziś w epoce internetu, tabletów i telefonów zanika umiejętność spędzania czasu wolnego we właściwy sposób. Jednocześnie ogromnie wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów trudniących się zawodem animatora zabaw dziecięcych – osoby posiadające odpowiednie umiejętności i kwalifikacje gwarantujące udaną zabawę. Trudno sobie dziś wyobrazić dobrą zabawę bez znajomości hitów mini disco, bez kolorowej chusty czy szeregu gier i zabaw integrujących grupę.
Dlatego Stworzyliśmy dla Ciebie: Kurs Animatora Zabaw Dziecięcych, który pozwoli ci zorientować się w podstawach wiedzy z zakresu animacji oraz wdrożyć najlepsze sprawdzone przez ekspertów gry i zabawy do Twojego programu. Dodatkowo dowiesz się jakie układy taneczne pokochają zarówno młodsze dzieci jak i starszaki oraz otrzymasz licencję na „dobrą zabawę” potwierdzoną certyfikatem, dzięki temu zyskasz Nowy Zawód.

Program szkolenia

Zapisz się na kurs

197,00 

Co zyskujesz?

Jak to działa?

Zarejestruj się

Aby skorzystać z naszych kursów musisz założyć konto kursanta. Możesz zrobić to kupując kurs. Wszystkie informacje odnośnie Twojego konta znajdują się w prawym górnym rogu ekranu 

Wybierz kurs

Z listy kursów wybierz ten, który Cię interesuje i zakup go, po dokonaniu płatności lub w przypadku przelewu tradycyjnego po zaksięgowaniu jej na naszym koncie, uzyskasz dostęp do kursu.

Możesz korzystać

Odśwież stronę – jeśli zapłaciłaś ekspresowym przelewem, kurs / webinar będzie dostępny w panelu klienta – po lewej stronie.
Odszukaj zakładkę MOJE KURSY. Możesz zacząć!
W przypadku przelewu zwykłego – po zaksięgowaniu płatności dostaniesz maila że zamówienie jest zrealizowane. Zaloguj się do panelu KURSANTA i postępuj jak wyżej.

Opinie uczestników kursu

0(0 Ratings)

Nasza firma przeszkoliła już ponad 25 tyś. animatorów!

Serdecznie polecam. Przesympatyczne panie instruktorki animatorki, naładowane jak wulkan pozytywną energią. Samo szkolenia bardzo kreatywne, mnóstwo zabaw, tańców i ciekawych propozycji.
Sandra Kotus
uczestniczka szkolenia
Polecam firmę! W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i na świecie postanowiłam odnowić swoje umiejętności i ze swoją ofertą szkoleń online przyszła firma Animato! Super opcja z filmikami na Youtubie! Zawsze można do nich wrócić. Wszystko wytłumaczone w fajny, jasny sposób. Dodatkowo są bonusy - darmowe lekcje, pdf-y i info o targach dla animaorów.
Patrycja Zielińska - Płusa
uczestniczka szkolenia
Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, które zostały zaprezentowane podczas kursu. Kreatywność, pomysłowość i pasja, tak można opisać załogę :Animator - szkolimy zawooówców" Dziękuję za wiedzę i gorąco polecam każdemu.
Katarzyna Sęk
uczestniczka szkolenia

Dlaczego warto?

 1. Otrzymujesz rejestrowany certyfikat w języku polskim
  oraz angielskim.

 2. Uczysz się od ekspertów z 10 letnim doświadczeniem w branży

 3. Po ukończeniu kursu możesz zacząć pracować na eventach, w hotelach, resortach na całym świecie!

 4. Uczysz się w swoim tempie.

 5. Dostajesz dożywotni dostęp do materiałów online.

 6. Zdobywasz nowe umiejętności bez wychodzenia z domu!

 7. Otrzymujesz gwarancję jakości – nasi kursanci ocenili
  kurs 4,9 na 5.0

Nasz certyfikat

Strefa studenta

Tutaj zalogujesz się do swojego konta lub je utworzysz.
Po opłaceniu kursu będzie dostępny na koncie student (moje kursy).